Світоліна вийшла у фінал Підсумкового турніру року

2 листопада 2019, 15:02

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у фінал Підсумкового турніру в китайському Шеньчжені, який виграла в минулому році.

У півфіналі першості WTA Finals першій ракетці України протистояла представниця Швейцарії Белінда Бенчіч.

Стартовий сет залишився за суперницею Світоліної, яка вперше на турнірі програла партію, але потім перевела матч у вирішальний сет.

У третій партії українська тенісистка вела 4:1, коли Бенчіч знялася з матчу через травму — 5:7, 6:3, 4:1 (відмова суперниці).

У фіналі восьма ракетка планети зіграє з сильнішою в іншій півфінальній парі, де зустрінеться з Ешлі Барті (Австралія), яка перемогла Кароліну Плішкову (Чехія) — 4:6, 6:2, 6:3.

Напередодні Світоліна обіграла американку Софію Кенін і виграла «Пурпурову групу» турніру зі стовідсотковим показником у три перемоги.