18-річна українська тенісистка вперше в кар'єрі піднялася в топ-100 світового рейтингу

2 листопада 2020, 17:03

18-річна українська тенісистка Марта Костюк після виходу у фінал турніру ITF у Тайлері (США), де вона програла американці Енн Лі, вперше в кар'єрі піднялася у топ-100 рейтингу WTA.

Костюк поступилася Лі у напруженій боротьбі - 5:7, 6:1, 3:6 — але сам вихід у фінал забезпечив українці потрапляння у топ-100 найкращих тенісисток світу. Українка піднялася із 104-ї позиції на 97-му.

Перша ракетка України Еліна Світоліна зберегла 5-те місце рейтингу. Ще одна українська тенісистка із топ-100 Даяна Ястремська також залишилася на 29-му місці.

Раніше Марта Костюк в парі з білорускою Олександрою Сасновіч вийшли у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос), де тенісистки програли Тімеа Бабош з Угорщини і Крістіні Младеновіч з Франції.