Цуренко всупереч спеці вперше в кар'єрі пробилася до чвертьфіналу турніру Великого шолома

4 вересня 2018, 02:32

Українська тенісистка Леся Цуренко в неймовірному за напруженням поєдинку змогла пробитися в 1/4 фіналу US Open.

Цуренко в трьох сетах обіграла представницю Чехії Маркету Вондроушову - 6: 7 (3:7), 7:5, 6:2.

Перемога далася українці дуже важко. В середині однієї з партій Цуренко стало зле через сильну спеку і на корті з'явилися лікарі. Періодично спортсменка сідала на корт, щоб перевести дух, також їй вимірювали тиск. Всього Цуренко тричі брала медичний тайм-аут.

Суперниці українки також потрібен медичний тайм-аут: крім спеки, у неї виникли проблеми зі стегном.

Суперницею українки в наступному раунді стане японська тенісистка Наомі Осака.

Для Цуренко цей чвертьфінал став не тільки першим на US Open, а й першим на турнірах серії Grand Slam в кар'єрі.

Раніше інша українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла подолати бар'єр 1/8 фіналу в матчі проти Анастасії Севастової з Латвії.