Українська тенісистка знялась із престижного турніру

22 червня 2018, 19:01

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла завершити чвертьфінальний поєдинок проти чешки Барбори Стрицової через травму, повідомляє Sport Arena.

У середині другого сету українка звернулася за допомогою до фізіотерапевта. Після цього вона все ж відіграла ще один гейм, але потім відмовилася повертатися на корт.

Перша партія між Цуренко та Стрицовою завершилась перемогою чеської спортсменки з рахунком 5:7. При цьому Леся програла дві останні подачі поспіль.

До цього тенісистки зустрічались одна з одною лише раз. Тепер рахунок в особистих зустрічах зрівнявся - 1:1.

У півфіналі Барбора Стрицова зіграє із переможницею пари Рибарікова - Якупович.

Раніше Цуренко відмовилась від матчу на Ролан Гарос через травму. До цього Леся обіграла росіянку Дарію Касаткіну та вийшла до 1/4 фіналу турніру у Бірмінгемі.