Україна вийшла вперед на Кубку Девіса у протистоянні з Португалією

15 вересня 2018, 13:41

Українські тенісисти Денис Молчанов та Сергій Стаховський у матчі парного розряду на Кубку Девіса обіграли португальців Гаштау Еліаша та Жоау Соузу.

Українці впевнено розпочали матч, взявши 4 гейми поспіль. Португальці, щоправда, відразу відповіли трьома виграними геймами, але Молчанов і Стаховський краще провели кінцівку сету і виграли його 6:4. У другому сеті українці знову вдало розпочали і вели в рахунку 3:2, однак після цього програли всі чотири гейми і матч перейшов у вирішальну партію.

Третій сет виявився найнапруженішим у матчі. Українці розпочали його з програної своєї подачі і португальці повели в рахунку 3:1. Молчанов і Стаховський до останнього не могли переломити хід поєдинку і були за крок від поразки, програвавши 3:5. Але, саме тоді, коли португальці подавали на матч, українцям вдалося взяти брейк і в підсумку перевести матч на тайбрейк, у якому Молчанов та Стаховський дотиснули суперників.

Денис Молчанов / Сергій Стаховський - Гаштау Еліаш / Жоау Соуза - 6:4, 3:6, 7:6 (5)

Сьогодні також заплановані два одиночні матчі - Сергій Стаховський зіграє проти Жоау Соузи, а Ілля Марченко - проти Педро Соузи.

Перемога над португальцями дасть можливість Україні зберегти прописку в Першій групі. Команда, яка програє, відправиться в жовтні в ПАР, де у матчі з південноафриканцями отримає останній шанс не опуститися в Другу групу Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

У першому матчі протистояння Україна - Португалія Ілля Марченко в трьох сетах поступився лідеру португальців Жоау Соузі, а пізніше Сергій Стаховський зрівняв рахунок, обігравши у двох сетах португальця Педро Соузу.