Українка на 10 позицій піднялася в рейтингу кращих тенісисток планети

5 березня 2018, 13:29

Українка Катерина Бондаренко піднялася в рейтингу кращих тенісисток планети, піднявшись з 84-ї на 74-ту позицію.

Цей прогрес для Бондаренко став можливим після її виходу до фіналу малого турніру в Індіан-Уеллсі, де вона програла Сарі Еррані.

Перша ракетка України Еліна Світоліна залишається на четвертому місці рейтингу. Її співвітчизниця Леся Цуренко змогла захистити свої очки перемогою на турнірі в Акапулько, тому зберегла 40-ву сходинку.

Інші українські тенісистки у топ-200 розташувалися наступним чином: Катерина Козлова - 62-га, Ангеліна Калініна - 163-тя, Даяна Ястремська - 164-та, Марта Костюк - 185-та.

Напередодні в фіналі турніру в Акапулько чинна чемпіонка Леся Цуренко виграла у 183-ї ракетки світу зі Швейцарії Стефані Фогель і захистила торішній титул - 5:7, 7:6, 6:2.

Раніше Еліна Світоліна піднялася на четверте місце чемпіонської гонки Жіночої тенісної асоціації (WTA).