У фіналі засмутив першу ракетку Росії. Німець Звєрєв виграв Підсумковий турнір АТР — відео

22 листопада 2021, 14:30
Звєрєв у Турині був в ударі (Фото:Олександр Звєрєв/Instagram)

Німецький тенісист Олександр Звєрєв несподівано обіграв Данила Медведєва та став переможцем Підсумкового турніру АТР у Турині.

Фінальний матч проти другої ракетки світу та торішнього чемпіона ATP Finals Звєрєв виграв у двох сетах за 1 годину та 16 хвилин – 6:4, 6:4.

На шляху до титулу олімпійський чемпіон Токіо зробив два брейки, подав вісім ейсів та виграв 83% очок з першої подачі. Також в активі німця 23 активно виграні м'ячі при 13 невимушених помилках.

Звєрєв став лише десятим тенісистом в історії, якому вдавалося перемагати на Підсумковому турнірі більше разу. У списку неодноразових чемпіонів ATP Finals Олександр склав компанію Роджеру Федереру (6), Івану Лендлу (5), Піту Сампрасу (5), Новаку Джоковічу (5), Іліе Настасе (4), Джону Макінрою (3), Борису Беккеру (3) , Бьорну Боргу (2) та Ллейтону Хьюїтту (2).

Олександр Звєрєв завершив сезон у статусі найтитулованішого тенісиста в АТР-турі. В 2021 році він завоював шість титулів і двічі зіграв у півфіналі на турнірах Великого шолома.

Раніше чемпіонкою Підсумкового турніру серед жінок стала іспанка Гарбіньє Мугуруса, яка у фіналі впевнено розібралася (6:3, 7:5) із представницею Естонії Анетт Контавейт.

Редактор: Іван Мартинов