Визначилася переможниця Australian Open-2019

26 січня 2019, 14:02

Японська тенісистка Наомі Осака виграла Відкритий чемпіонат Австралії 2019-го року, перемігши в фіналі чешку Петру Квітову.

У першій партії суперниці йшли ніс до носа, тому її доля вирішилася на тай-брейку. Але вже у ньому боротьби не вийшло - Осака виграла 7:2.

У другому сеті японка вела 5:3 і мала потрійний матчбол на своїй подачі, проте чеська тенісистка зуміла відігратися та зрівняти рахунок у матчі.

У вирішальній партії визначальним виявилася поразка Квітової на своїй подачі в третьому геймі, якою зуміла скористатися Осака - 7:6, 5: , 6:4.

Тим самим 21-річна японська тенісистка вдруге поспіль виграла на турнірі Великого шолома. 28 січня вона вперше в кар'єрі стане першою ракеткою світу, хоча ще рік тому була 72-ю в світі.

У чвертьфіналі Australian Open Наомі Осака обіграла першу ракетку України Еліну Світоліну - 6:4, 6:1.