Визначився переможець чоловічого Підсумкового турніру з тенісу

18 листопада 2018, 23:01

П'ята ракетка світу німець Олександр Звєрєв став переможцем Підсумкового турніру Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) у Лондоні, в фіналі обігравши лідера світового рейтингу серба Новака Джоковича.

Гра завершилася на користь німецького тенісиста в двох сетах - 6:4, 6:3. За весь матч Звєрєв взяв чотири подачі Джоковича, на що серб відповів тільки одним брейком.

Звєрєв вперше в кар'єрі виграв Підсумковий турнір ATP. 21-річний німець став наймолодшим переможцем Підсумкового турніру за десять років після Джоковича, який переміг на цих змаганнях в 2008-му.

Завдяки перемозі в Лондоні Звєрєв підніметься на четверте місце в рейтингу ATP, Джокович продовжить його очолювати.

В кінці жовтня українка Еліна Світоліна стала переможницею Підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Сінгапурі, обігравши в фіналі американку Слоан Стівенс.

Завдяки цьому успіху українська спортсменка піднялася з сьомого на четверте місце в світовому рейтингу.