Ястремська драматично обіграла найкращу тенісистку Латвії та вийшла у чвертьфінал турніру в Бірмінгемі

16 червня, 18:28
До фіналу залишилося два кроки (Фото:Reuters/Carl Recine)

Українська тенісистка Даяна Ястремська в 1/8 фіналу турніру в Бірмінгемі перемогла першу ракетку Латвії Єлену Остапенко.

Перед матчем Остапенко вважалася фавориткою зустрічі та доволі впевнео виграла перший сет — 6:3.

У другій партії йшла рівна боротьба і тенісистки успішно грали на свої подачах, але наприкнці партії Ястремській вдалося зробити брейк та зрівняти рахунок у матчі.

Початок вирішального сету зноу був за Остапенко і вона вела 3:1, проте Ястремська переломила хід поєдинку та виграла у підсумку партію та матч.

У чвертьфіналі Ястремська зіграє з переможницею матчу Єлена Габірела Русе (Румунія) — Шуан Чжай (Китай).

Єлена Остапенко (Латвія) — Даяна Ястремська 1:2 (6:3, 5:7, 5:7)

У першому раунді турніру Даяна Ястремська перемогла другу ракетку Польщі Магду Лінетт.