Українська тенісистка пробилася до найбільшого фіналу в кар'єрі

17 січня 2020, 13:03

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру категорії Premier на першості в австралійській Аделаїді.

У півфіналі 19-річна спортсменка обіграла представницю Білорусі Аріну Соболенко, для чого їй вистачило двох сетів.

У першому 24-та ракетка планети віддала суперниці чотири гейми, але в другій партії 12-й номер світового рейтингу чинила більший опір, поступившись на тай-брейку — 6:4, 7:6 (4).

У фінальному поєдинку українська тенісистка зіграє проти першої ракетки планети, представниці Австралії Ешлі Барті.

У разі перемоги Ястремська, яка зберігає статус другої ракетки України, підніметься у топ-20 світового рейтингу.

Тенісистка завершила минулий сезон на рекордному для себе 22-му місці. Вона стала третьою тенісисткою в історії України, якій вдалося піднятися вище 23 місця.