Ястремська програла фіналістці Олімпіади та залишила турнір у Дубаї

17 лютого, 21:10
Ястремська залишає Дубай (Фото:Jerry Lai-USA TODAY Sports via Reuters)

Українська тенісистка Даяна Ястремська після гучної перемоги над третьою ракеткою світу Барборою Крейчиковою у чвертьфіналі турніру WTA 500 у Дубаї поступилася Маркеті Вондроушовій.

Матч за путівку до півфіналу Dubai Duty Free Tennis Championships Ястремська програла у двох сетах (5:7, 4:6). Тенісистки провели на корті 1 годину та 41 хвилину.

На старті матчу українка повела 4:1 і була близька до перемоги у стартовій партії, проте у восьмому геймі на прийомі не реалізувала сет-бол, після чого почала робити одну невимушену помилку за іншою, що коштувало їй чотири поспіль програних гейми.

У другому сеті Ястремська при рахунку 4:3 упустила подвійний брейк-поїнт, потім провалила свою подачу та не змогла повернутися в гру.

У Дубаї Даяна Ястремська вперше після допінгового скандалу видала серію із п'яти перемог поспіль.

Раніше Еліна Світоліна у другому колі турніру в Дубаї несподівано програла 35-й ракетці світу Жіль Тайхманн (6:7, 2:6).

Редактор: Іван Мартинов