Тренер лідера чемпіонату Італії отримав дискваліфікацію за гомофобію

21 січня 2016, 20:16
Тренер Наполі Мауріціо Саррі отримав дискваліфікацію на два матчі Кубка Італії і штраф у розмірі 20 тисяч євро за можливо гомофобні вислови

За інформацією Football Italia, Саррі образив в непристойній формі тренера Інтера під час матчу чвертьфіналу Кубка Італії. Наставник міланської команди Роберто Манчіні назвав такі образи расизмом і гомофобією, вимагаючи усунути Саррі від футбольної діяльності.

Сам Манчіні оштрафований на п'ять тисяч євро за свою поведінку

Також штраф отримали футболіст Наполі і вболівальники. Дріс Мертенс заплатить півтори тисячі євро за симуляцію, а також пропустить наступний матч Наполі в Кубку Італії через отриману червону картку. Фанати неаполітанців використовували піротехнічні засоби. За це клуб заплатить 15 тисяч євро.

Нагадаємо, що в рамках чвертьфіналу Кубка Італії Наполі приймав Інтер. Гості перемогли з рахунком 2:0 і пройшли у півфінал.