Турецький Фенербахче виявився сильнішим за російській Локомотив в Лізі Європи

17 лютого 2016, 00:24
У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи турецький Фенербахче переграв російський Локомотив із рахунком 2:0

Господарі відкрили рахунок на 18-й хвилині. Після подачі з правого флангу Соуза головою відправив м'яч у сітку воріт Гілерме.

У другому таймі на 72-му оберті секундної стрілки Соуза оформив дубль. На цей раз бразилець скористався передачею з лівого краю.

Матч-відповідь між командами відбудеться 25 лютого у Москві.

У грудні минулого року на тлі кризи російсько-турецьких відносин жереб звів Фенербахче і Локомотив один проти одного в Лізі Європи.

В кінці листопада російським клубам заборонили підписувати контракти із турецькими футболістами.

Раніше Виконком Російського футбольного союзу рекомендував своїм клубам відмовитися від проведення зимових зборів у Туреччині.