Аргентина на останніх хвилинах вирвала путівку в плей-офф ЧС-2018

26 червня 2018, 23:07

У вівторок, 26 червня, відбулися матчі заключного, третього, туру в групі D на чемпіонаті світу з футболу.

Збірна Аргентини змогла реабілітуватися після провалу в перших двох турах чемпіонату і вирвала путівку в плей-офф, здобувши важку перемогу над Нігерією. Ліонель Мессі перервав свою безгольову серію на турнірі, відкривши рахунок на 14-й хвилині ударом з правої ноги. До перерви Аргентина діяла краще, але більше забити не змогла, хоча в ще одному моменті все той же Мессі влучив в штангу.

Після перерви Нігерія активізувалася і зрівняла рахунок. Маскерано сфолив у власному штрафному майданчику, а Віктор Мозес реалізував пенальті. За рахунку 1:1 головний арбітр міг ставити і другий 11-метровий у ворота Аргентини, але не вважав за для цього достатнім гри рукою Маркоса Рохо.

За п'ять хвилин до кінця матчу все той же Рохо приніс своїй команді перемогу і путівку в 1/8 фіналу. Центральний захисник опинився в штрафній суперника і ударом з льоту відправив м'яч у кут воріт.

Аргентина набрала на груповому етапі чотири очки в вийшла в 1/8 фіналу з другого місця. Суперником команди Хорхе Сампаолі на цій стадії стане збірна Франції.

Нігерія - Аргентина 1:2
Голи: Мозес, 49 (з пенальті) - Мессі, 14, Рохо, 86

Нігерія: Узохо - Омеруо (Івобі, 90), Еконг, Балогун - Ідову, Ндіді, Обі Мікел, Етебо, Мозес - Іхеаначо (Ігало, 46), Муса (Нванкво, 90+2)

Аргентина: Армані - Тальяфіко (Агуеро, 80), Рохо, Отаменді, Меркадо - Ді Марія (Меса, 72), Банега, Маскерано, Перес (Павон, 61) - Мессі, Ігуаїн

Попередження: Балогун, Обі Мікел - Маскерано, Банега, Мессі

У паралельному матчі групи D Ісландії потрібно було обігравати Хорватію, щоб мати шанси на потрапляння в плей-офф. "Вікінги" зі своїм завданням не впоралися, хоча до останніх секунд претендували на сприятливий результат. Захисник київського Динамо Йосип Пиварич в цьому матчі відзначився результативною передачею в епізоді з голом Баделя, а переможний м'яч на рахунку Івана Перішіча.

Хорватія набрала максимальні дев'ять очок на груповому етапі і вийшла в плей-офф з першого місця. Суперником команди Златко Даліча в 1/8 фіналу турніру стане збірна Данії. Ісландія з одним балом в активі стала останньою в квартеті за підсумками турніру.

Ісландія - Хорватія 1:2
Голи: Г. Сігурдссон, 75 (з пенальті) - Бадель, 53, Перішич, 90

Ісландія: Халльдерссон - Магнуссон, Р. Сігурдссон (Сігурдарсон, 71), Інгасон, Севарссон - Халльфредссон, Гуннарссон - Б'ярнасон (Траустасон, 90+4), Г. Сігурдссон, Гудмундссон - Фіннбогассон (Гудмундссон, 85)

Хорватія: Л Калініч - Піваріч, Чалет-Цар, Чорлука, Єдвай - Бадель, Модріч (Брадаріч, 65) - Перішич, Ковачич (Ракітіч, 81), Пьяца (Ловрен, 70) - Крамаріч

Попередження: Халльфредссон, Фіннбогассон, Севарссон - Пьяца, Єдвай

26 червня відбулися також матчі третього туру ЧС-2018 в групі C. Збірні Франції та Данії зіграли в нульову нічию, а команда Перу здобула першу перемогу на турнірі, обігравши Австралію.

Напередодні визначилися перші пари 1/8 фіналу ЧС-2018. Збірна Уругваю зіграє проти Португалії, а команда Іспанії зустрінеться з Росією.