Україна перемогла Косово і наздогнала Хорватію у відборі на ЧС-2018

6 жовтня 2017, 23:49
В рамках передостаннього туру відбору на чемпіонат світу 2018 року збірна України перемогла на виїзді Косово 2:0 та піднялася на третє місце в групі після поразки Туреччини від Ісландії

У першому таймі номінальні гості мали ігрову та територіальну перевагу, але рідко конвертували це в гострі моменти. В дощ та на мокрому газоні жовто-сині не могли якісно комбінувати, і супернику було простіше оборонятися.

Проте, шанси для взяття воріт Уйкані у підопічних Андрія Шевченка все ж були. Так, на 22-й хвилині Євген Коноплянка потривожив праву стійку після удару зліва. У ще одному епізоді біля воріт косоварів не зміг зорієнтуватися Артем Кравець.

Пробити рамку балканської збірної вдалося після перерви. Коноплянка навісив з лівого флангу, а Денис Гармаш в боротьбі із захисником Леартом Пакарадой відправив м'яч у дальній нижній кут воріт. Трохи пізніше Гармаш міг зробити дубль після передачі Андрія Ярмоленка, проте не зумів розпорядитися моментом.

Господарі могли зрівняти рахунок, однак Ельбасан Рашані не зміг замкнути передачу. І все ж, Україна зняла питання про результат матчу на 87-й хвилині: Коноплянка виконав навіс зі штрафного, м'яч вибили косовари, тим не менш, на підхваті першим опинився Олександр Караваєв, який повернув сферу у воротарський. Там Тарас Степаненко зробив зкидку на Ярмоленка, який з близької відстані ефектно вколотив м'яч під поперечину.

2:0 - Україна піднялася на третє місце і напередодні очної дуелі в Києві 9 жовтня ділить очки з Хорватією, яка на своєму полі не змогла здолати Фінляндію - 1:1. Тим часом, Ісландія перемогла Туреччину 3:0 та очолила групу.

Косово - Україна 0:2
Голи: Пакарада, 60 (у свої ворота), Ярмоленко, 87

Косово: Уйкані - Войвода, Ррахмані, Яшаніца, Пакарада - Мусоллі (Кастраті, 83), Крюезю (Рашані, 53) - Рашица, Халімі, Цілина - Мурікі (Нухю, 70)

Україна: П'ятов - Караваєв, Ордець, Хачеріді, Матвієнко - Сидорчук, Ротань (Степаненко, 64), Гармаш - Коноплянка (Буяльський, 89), Ярмоленко - Кравець (Марлос, 46)

Попереджені: Крюезю, Халімі - Кравець, Ордець

Таблиця: Вікіпедія
Таблиця: Вікіпедія Фото: