Україна перемогла Туреччину та очолила свою групу у відборі на ЧС-2018

2 вересня 2017, 23:45
У сьомому турі відбору на ЧС-2018 збірна України переграла команду Туреччини з рахунком 2:0 і очолила групу I

Господарям з перших хвилин вдалося заволодіти ініціативою, в той час, як у гостей виникли проблеми з виходом із оборони. Коли це врешті виходило, жовто-сині за рахунок щільності в центрі поля не підпускали суперника до своїх володінь.

На 18-й хвилині перевага підопічних Андрія Шевченка втілилася в забитий м'яч. Після дальнього закидання м'яча Євгену Коноплянці в чужій штрафній вдалося обробити снаряд і віддати його назад на Віктора Коваленка. У того не вийшло нанести удар, зате він зробив результативну передачу, яку з положення поза грою замкнув Андрій Ярмоленко. Арбітр офсайд не побачив.

Збірна України не зупинилася на досягнутому, а Туреччина як і раніше мала проблеми з конструктивною грою. Як результат, рахунок змінився на 2:0. Це Коноплянка вміло пройшов до лицьової лінії лівим флангом і прострілив у центр штрафного, щоправда, випустивши м'яч за лінію, що знову залишилося без уваги судді, після чого Ярмоленко, холоднокровно розібравшись з опонентом, пробив точно в сітку.

Даний малюнок гри зберігався й надалі, і господарі втратили ще кілька вигідних моментів для взяття воріт. Гості змогли поліпшити гру в атаці з виходом на поле півзахисника Барселони Арда Турана на 68-й хвилині, проте жовто-сині убезпечили свої володіння та зберегли переможний рахунок.

Завдяки поразці Ісландії від Фінляндії (0:1), а також перерваного через дощ матчу Хорватія - Косово Україна стала лідером групи I.

Україна - Туреччина 2:0

Голи: Ярмоленко, 18, 42

Україна: П'ятов - Бутко, Кривцов, Хачеріді, Матвієнко - Степаненко, Ротань (Малиновський, 79), Коваленко - Ярмоленко, Кравець (Бєсєдін, 70), Коноплянка (Зінченко, 90)

Туреччина: Бабаджан - Озбайракли, Азіз (Сеюнджю, 73), Топал, Кейбаші - Туфан (Оз'якуп, 60), Джігерджі, Юндер, Емре - Чалханоглу (Туран, 68) - Тосун

Попереджений: Бєсєдін

Перед матчем Україна-Туреччина в Харкові під час виконання турецького гімну на поле вибігла активістка руху Femen з голими грудьми. При цьому на її тілі було видно напис Erdogan Killer (Ердоган вбивця).