Україна здолала Фінляндію у відборі на ЧС-2018

12 листопада 2016, 23:38
Збірна України перемогла на своєму полі в Одесі команду Фінляндії з рахунком 1:0 в рамках четвертого туру групового етапу кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року і піднялася на друге місце в групі I

Господарі позначили свою ігрову та територіальну перевагу з перших хвилин. Вже на 5-му оберті секундної стрілки Артем Кравець міг вивести жовто-синіх вперед, але після подачі від Богдана Бутка пробив у стійку.

Підопічні Андрія Шевченка продовжували шукати щастя біля чужих воріт, але без особливих моментів для їх взяття. Однак на 24-й хвилині комбінація збірної України завершилася вдалим проривом Євгена Коноплянки по лівому флангу та його прострілом вздовж воріт на дальню штангу, який результативним ударом замкнув все той же Кравець.

Через 10 хвилин гості ледь не зрівняли рахунок, коли Олександр Кучер дозволив Теєму Пуккі вийти на побачення з Андрієм П'ятовим, але воротар господарів врятував команду від пропущеного м'яча. Надалі до перерви швидше жовто-сині були ближчими до того, щоб збільшити свою перевагу, ніж суперник - її нейтралізувати.

На початку другого тайму українська збірна продовжила диктувати свої умови, але ледь не пропустила наприкінці години гри. Це Робін Лод змусив вступити в гру П'ятова, після чого Еро Маркканен не зумів влучити у ворота з двох метрів.

Більше подібних моментів у грі не виникало до 80-й хвилині, коли після гострого пасу від Андрія Ярмоленка Бутко знайшов передачею Коноплянку в глибині чужої штрафної, але той не зумів переграти голкіпера фінів Лукаса Градецкі. В кінцівці матчу команда України намагалася провести другий гол, проте задовольнялася мінімальною перемогою.

Тим самим підопічні Шевченка набрали вісім очок і піднялися на друге місце в групі I, де з 10 балами лідирує збірна Хорватії. На третій позиції - Ісландія, в якої сім пунктів.

Україна - Фінляндія 1:0

Гол: Кравець, 24

Україна: П'ятов, Бутко, Кучер, Ракицький, Соболь, Степаненко, Ярмоленко, Зінченко (Ротань, 67), Коваленко (Шахов, 89), Коноплянка (Циганков, 83), Кравець

Фінляндія: Градецькі, Арківуо, Вяльсянен (Саксела, 83), Араюурі, Тойвіо, Райтала, Рінг (Маркканен, 46), Маттіла, Хальсті (Лам, 63), Лод, Пуккі

Попереджені: Кравець, Ракицький, Зінченко, Соболь - Лам