Збірна Бразилії розгромила Аргентину з Мессі у складі - відео

11 листопада 2016, 11:59
В рамках південноамериканського відбору на чемпіонат світу 2018 року бразильська національна команда здобула перемогу над Аргентиною Ліонеля Мессі з рахунком 3:0

Для того, щоб засмутити суперника, пентакампеонам вистачило 25 хвилин. Це Філіппе Коутіньо пробив дальнім ударом здалеку після того, як змістився з флангу в центр.

У доданий до першого тайму час Неймар скористався передачею Габріела Жезуша, після якої вийшов один на один з воротарем суперника Ромеро та зробив результат 2:0.

Рахунок 3:0, що став підсумковим, з'явився на табло завдяки Пауліньо - йому асистував Ренато Аугусто. Тим самим збірна Бразилія зберегла лідерство в південноамериканському відборі, набравши 24 очки після 11 турів.

Бразилія — Аргентина 3:0
Голи: Коутіньо, 25, Неймар, 45, Пауліньо, 58

Бразилія: Аліссон, Маркіньос, Марсело, Дані Алвес, Міранда (Тіаго Сілва, 87), Пауліньо, Фернандіньо, Ренато Аугусто, Коутіньо (Дуглас Коста, 85), Неймар, Габріел Жезус (Фірміно, 82).

Аргентина: Ромеро, Отаменді, Мас, Сабалета, Фунес-Морі, Білья, Маскерано, Перес (Агуеро, 46), Ді Марія (Корреа, 71), Мессі, Ігуаїн.

Попереджені: Фернандіньо, Марсело — Фунес Морі, Отаменді, Білья

Її головний переслідувач, Уругвай, переграв на своєму полі Еквадор з результатом 2:1. У переможців відзначилися Себастьян Коатес і Дієго Ролан, у команди, що програла - Феліпе Кайседо.

Уругвай — Еквадор 2:1
Голи: Коатес, 12, Ролан, 45 – Кайседо, 45

Уругвай: Муслера, Сілва, Перейра, Годін, Коатес, Весіно, Аревало, Санчес (Корухо, 88), Суарес, Стуані, Ролан (Рамірес, 62).

Еквадор: Дреєр, Айові, Ачільер, Ерасо, Паредес, Нобоа, Ібарра, Мартінес (Кайседо, 61), Орехуела (Айові, 83), Кайседо, Боланьос (Касарес, 73).

Попереджені: Аревало - Мартінес, Орехуела

Колумбія, яка займає третю позицію у відборі, розійшлася миром з чинним чемпіоном Південної Америки - Чилі - 0:0.

Колумбія - Чилі 0:0

Парагвай — Перу 1:4
Голи: Ріверос, 10 – Рамос, 49, Флорес, 71, Куева, 79, Бенітес, 84 (автогол)

Венесуела — Болівія 5:0
Голи: Коуффаті, 3, Мартінес, 10, 67, 70, Отеро, 74

До фінальної частини мундіалю-2018 від Південної Америки виходять чотири кращі збірні. Команда, що посяде п'яту сходинку, зіграє стикові матчі проти кращої у відборі Океанії.

Таблиця південноамериканського відбору на ЧС-2018 після 11 турів:

Таблица сайта MyScore.com.ua
Таблица сайта MyScore.com.ua Фото:

Раніше команда Парагваю перемогла на виїзді Аргентину в рамках південноамериканського відбору на ЧС-2016 завдяки голу півзахисника Динамо Дерліса Гонсалеса.