Три українські біатлоністи потрапили в топ-25 гонки переслідування на Олімпіаді-2022 у Пекіні

13 лютого, 13:42
Підручний не зміг приємно здивувати (Фото:REUTERS/Kim Hong-Ji)

Представникам збірної України з біатлону не вдалося зачепитися за призове місце у перегонах у рамках Зимових Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні.

Дивитися онлайн-трансляцію Олімпіади-2022 у Пекіні можна тут

Лідер команди Дмитро Підручний, незважаючи на п'ять кіл штрафу, зумів підтвердити 13-е місце, яке посів у спринтерських перегонах.

Артем Прима на стрільбищі не закрив шість мішеней і відкотився з 15-го стартового місця на 18-е.

Неймовірний прорив вдався Антону Дудченку – з 60-ї позиції українець за трьох кіл штрафу у переслідуванні випередив 37 суперників і фінішував 23-м.

Переможцем Олімпійських ігор у Пекіні в гонці переслідування став лідер Кубка світу Кантен Фійон-Майє – француз скористався стрілецьким провалом чемпіона спринту Йоханнеса Бьо, а на останній стрільбі у битві за золото холоднокровно розібрався з росіянином Едуардом Латиповим. Разом із Фійоном-Майє на подіум піднялися Тар'є Бьо та Латипов.