Українська біатлоністка увійшла до топ-10 спринту на Олімпіаді-2022

11 лютого, 12:18
Джима проводить сильну Олімпіаду (Фото:REUTERS/Kim Hong-Ji)

Лідер збірної України з біатлону Юлія Джима була близька до завоювання медалі у спринтерських перегонах у рамках Зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні.

Дивитися онлайн-трансляцію Олімпіади-2022 у Пекіні можна тут

З ідеальною стрільбою з положення лежачи Джима підходила до другого вогневого рубежу на четвертому місці з відставанням від італійки Доротеї Вірер в 1,1 секунди. Тим не менш, киянка не змогла закрити всі мішені на стійці та задовольнилася фінішем на восьмій позиції із 30-секундним відставанням від топ-3.

Джима зупинилася за крок від повторення особистого рекорду на Олімпійських іграх — у 2014-му році в Сочі вона посіла сьоме місце в індивідуальних перегонах.

Найкращий результат у кар'єрі на Олімпіадах, незважаючи на промах на лежці, показала Анастасія Меркушина (24-е місце). Також у гонку переслідування кваліфікувалася і Ірина Петренко (40-е місце).

Золото у спринті здобула Марте Олсбю-Ройселанд, яка раніше в Пекіні виграла змішану естафету та стала третьою в індивідуальній гонці.

Слідом за норвежкою у підсумковому протоколі спринту розташувалися Ельвіра Еберг і Доротея Вірер — обидві біатлоністки вперше потрапили на подіум у особистій гонці Олімпійських ігор.