Історична перемога. Фінляндія обіграла Росію у фіналі хокейного турніру Олімпіади

20 лютого, 09:23
Збірна Фінляндії вперше стала олімпійським чемпіоном (Фото:REUTERS/David W Cerny)

Збірна Фінляндії перемогла команду Олімпійського комітету (ОКР) у фіналі чоловічого хокейного турніру зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні.

Зустріч завершилась із рахунком 2:1. Хокеїсти ОКР першими забили у грі, на що фіни відповіли своєю закинутою шайбою після першої перерви.

Переможний гол скандинави провели у самому дебюті третього періоду. Наприкінці матчу росіяни зняли воротаря, але відігратись так і не змогли.

Для збірної Фінляндії ця перемога стала історичною — вона вперше стала олімпійським чемпіоном. До цього скандинави двічі грали у фіналі, але обидва рази програли.

Олімпіада-2022, хокейний турнір, чоловіки, фінал

Фінляндія — Росія 2:1
Голи: Покка, 24, Бйорнінен, 41 — Григоренко, 8

Раніше нападник збірної Олімпійського комітету Росії з хокею Антон Слєпишев відзначився брудною витівкою під час матчу зі Швейцарією на Олімпіаді в Пекіні, вдаривши суперника головою.

Редактор: Євген Нещерет