Медальні промахи України в біатлоні. Події Олімпіади в Пекіні 11 лютого

11 лютого, 17:28
Юлія Джима виступила в спринті біатлону (Фото:НОК Україна via Facebook)

НВ розповідає, як пройшли зимові Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні 11 лютого.

11 лютого розіграли медалі в семи видах — біатлоні, гірських лижах, ковзанярському спорті, лижних перегонах, скелетоні, сноуборді та шорттреку.

Онлайн-трансляція від НВ

17:20 За підсумками дня Німеччина втримала місце в медальному заліку з 11 нагородами — сімома золотими та чотирма срібними. Норвегія з 14 медалями йде на другому рядку — шість золотих, три срібні та п’ять бронзових. На третій рядок піднялися Нідерланди з 10 нагородами — п’ятьма золотими, чотирма срібними та одними бронзовими.

16:40 Єдиний представник України у скелетоні Владислав Гераскевич із результатом 4:06.28 посів 18-е місце на Олімпійських іграх у Пекіні.

До речі, чотири роки тому на дебютній Олімпіаді у кар'єрі Гераскевич став 12-м.

Олімпійським чемпіоном у цій дисципліні став переможець двох останніх чемпіонатів світу німець Крістофер Гротхер. Срібло ще в одного представника Німеччини Акселя Юнга, бронзу завоював китаєць Янь Веньган.

16:01 Після заїзду Гераскевич продемонстрував плакат «Ні війні в Україні».

Скріншот відео

15:20. Владислав Гераскевич щойно проїхав третю спробу у скелетоні - українець із результатом 3:04.83 перед вирішальним заїздом посідає 17-е місце з відставанням за 4,34 секунди від проміжного лідера.

Фінал у скелетоні стартує о 15:55 за київським часом.

14:20. Лідія Гунько поки що не тішить у попередніх заїздах у жіночому монобобі. Обидва тренування українка завершила на останньому 20-му місці - перший раз олімпійську трасу вона подолала за 1:07,31, а у другій спробі трохи покращила свій час (1:07.18).

14:15. Є добрі новини! Українці Віталій Калініченко та Євген Марусяк пройшли кваліфікацію у стрибках з великого трампліну, посівши відповідно 42-е та 49-е місця. Антон Корчук став 56-м та припинив виступи у цій дисципліні.

Медалі у цій дисципліні будуть розіграні у суботу, 12 лютого.

14:10. Представник України у шорт-треку Олег Гандей не зміг кваліфікуватися до чвертьфіналу на дистанції 500 метрів. У своїй групі Гандей із результатом 44,163 посів останнє місце та достроково завершив боротьбу на Олімпіаді.

14:05. Ще один світовий рекорд у Пекіні! Нідерландська шорт-трекістка Сюзанне Схюлтінг з результатом 1:26,514 виграла попередній забіг на дистанції 1000 метрів і перевершила досягнення представниці Південної Кореї Сім Сок Хін, яка була світовою рекордсменкою з 2012 року.

13:55. Шведський ковзаняр Нільс ван дер Пул утвердився у статусі одного з головних героїв Олімпіади-2022 — після перемоги на дистанції 5000 метрів він сьогодні оновив свій же світовий рекорд (12:30.74) на дистанції 10 000 метрів і став дворазовим переможцем Ігор у Пекіні.

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

12:20 Тим часом відбулися лижні перегони на 15 км з роздільного старту. Олексій Красовський подолав маршрут за 44.59,8 с і став 77-м, а Руслан Перехода показав 78-й результат за 45.05,6 с.

Перемогу здобув Ііво Нісканен із Фінляндії.

12:05 Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбю-Ройселанн! Другою стала шведка Ельвіра Еберг зі Швеції, третьою — італійка Доротея Вірер.

Джима стала восьмою, Меркушина фінішувала 24-ю, а Петренко показала 40-й результат

11:58 Меркушина фінішувала 24-ю.

11:52 Меркушина відстріллялася чисто на стійці і вийшла на 22-е місце

11:51 Джима фінішувала восьмою!

11:44 На жаль, Джима не закрила одну мішень на стійці і вийшла після другого вогневого рубежу сьомою.

11:42 Меркушина зробила один промах на першій стрільбі.

11:38 Меркушина також стартувала!

11:35 Джима відстрілялася чисто на лежці і в неї четвртий результат (+9,4)!

11:28 Юлія Джима також стартувала в гонці!

11:24 Петренко відстрілялася точно і йде на дев’ятому місці (+1,53).

11:19 Норвежка Марте Олсбю-Ройселланн закрила всі мішені на стійці і зробила серйозну заявку на перемогу.

11:15 Петренко не найкращим чином відпрацювала на стрільбі - в українки два промахи.

11:12 Петренко на розгоні програє 11,7 секунд.

11:00 Спринтерська гонка стартувала! За Україну вистпають Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина.

9:12 Японський сноубордист Аюму Хірано з результатом 96 балів виграв золото у хафпайпі. Срібло завоював австралієць Скотті Джеймс (92,50), бронзу — швейцарець Ян Шеррер (87,25).

06:39 Анастасія Шепіленко посіла 37-е місце серед 42 спортсменок, які фінішували у гонці. Її час — 1:19.60 на 6.09 відстає від лідерки швейцарки Лари Гут-Бехрамі

05:00 У Пекіні розпочалися змагання з гірських лиж (супер-гігант серед жінок). Українка Анастасія Шепіленко стартує передостанньою

Українці, які борються за нагороди (час — за Києвом):

Анастасія Шепіленко (гірські лижі, супер-гігант, жінки) — о 05:00;

Руслан Перехода, Олексій Квасовський (лижі, перегони на 15 км класичним стилем, чоловіки) — о 09:00;

Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина (біатлон, жінки, спринт 7,5 км) — об 11:00;

Владислав Гераскевич (скелетон, 3-й заїзд, чоловіки) — початок о 14:20, фінал — о 15:55.

Українці в немедальних змаганнях:

Антон Корчук, Віталій Калініченко, Євген Марусяк (стрибки на лижах з трампліну, HS 140 м (кваліфікація), чоловіки) — о 13:00;

Олег Гандей (шорттрек, 500 м, чоловіки) — о 13:18.