Біатлоністи не принесли другої медалі Україні. Що відбувалося на Олімпіаді у Пекіні 18 лютого

18 лютого, 17:50
Українка Юлія Джима бере участь у мас-старті біатлону (Фото:REUTERS/Kim Hong-Ji)

НВ стежив за подіями зимових Олімпійських Ігор 2022 року у Пекіні 18 лютого.

18 лютого розіграють п’ять комплектів медалей в трьох видах — біатлоні, ковзанярському спорті та фристайлі.

Онлайн-трансляція від НВ

17:55. До топ-3 медального заліку Олімпійських ігор за два дні до кінця змагань входять Норвегія (15−8-11), Німеччина (10−7-5) та США (8−8-5). Україна зберігає 23-е місце.

17:50. Збірна ОКР у серії булітів вирвала перемогу над командою Швеції (1:1, 3:2 по булітах) та стала другим фіналістом хокейного турніру на Олімпіаді-2022 у Пекіні.

У фіналі Ігор у Китаї ОКР зіграє з Фінляндією, а Швеція посперечається за бронзу зі словаками.

16:50. У бобслеї завершено дві з чотирьох спроб у змаганнях жіночих двійок. Домінує Німеччина — Лаура Нольте та Дебора Леві на 0,5 секунди випереджають Маріаму Яманку та Олександру Бургхардт. Топ-3 замикають американки Елана Мейєрс Тейлор та Сільвія Хоффман. Медальний комплект у цій дисципліні буде розіграно у суботу, 19 лютого.

16:40. У фігурному катанні завершилася коротка програма серед спортивних пар. Першими зі світовим рекордом стали китайці Веньцзін Суй/Хань Цун (84,41 бала), слідом йдуть два дуети з ОКР — Євгенія Тарасова/Володимир Морозов та Анастасія Мішина/Олександр Галлямов.

16:30 З’явилися нові подробиці допінгового скандалу імені української бобслеїстки Лідії Гунько. Президент федерації бобслею та скелетону Михайло Гераскевич заявив, що заборонена речовина могла потрапити в організм спортсменки через китайське м’ясо.

14:32 Цими хвилинами відбуваються також змагання у фігурному катанні між спортивними парами. Україна у них, на жаль, не представлена.

13:36 Сьогодні ще відбудуться півфінали у жіночому керлінгу. У хокейному чоловічому турнірі другу путівку до фіналу також розіграють Швеція та Олімпійський комітет Росії.

12:40. Останній комплект медалей сьогодні було розіграно у ковзанярському спорті - на дистанції 1000 метрів у чоловіків переміг голландець Томас Крол. Лоран Дюбрей із Канади взяв срібло, бронза дісталася норвежцю Ховарду Лоренцену.

12:32 Норвегія встановила рекорд із кількості завойованих золотих медалей на одній зимовій Олімпіаді. Їх у скандинавської країни вже 15 у Пекіні. Рекордним стало золото Йоханнеса Бьо.

11:43 Підручний на фініші - 24-й, Прима — 28-й.

11:40 Олімпійським чемпіоном у мас-старті стає норвежець Йоханне Бьо. Срібло — у шведа Мартіна Понсілуоми, бронза — у норвежця Ветле Шостада Крістіансена.

11:36 Підручний двічі промазав на останньому вогневому рубежі. Прима зробив один промах.

11:25 Третя стрільба: Підручний промахнувся двічі, Прима — тричі. Це провал.

11:16 Підручний припустився трьох промахів на другому вогневому рубежі, Прима — одного.

11:07 Підручний точний на першій стрільбі, у Прими — два промахи.

11:00 Стартував чоловічий мас-старт у біатлоні. На дистанцію також пішли українці Дмитро Підручний та Артем Прима.

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

10:32 Швейцарський фристайліст Раян Регез став олімпійським чемпіоном у скі-кросі. Срібло — у його співвітчизника Алекса Фіви. Бронзу завоював представник ОКР Сергій Рідзік.

09:42 Джима фінішувала сьомою.

09:41 Перемогу у гонці здобула француженка Жюстін Бреза-Буше. Норвежки Тіріль Екгофф та Марте Улсбю-Ройселанн фінішували другою та третьою відповідно.

09:34 Останній вогневий рубіж Джима відпрацювала чисто та пішла на дистанцію дев’ятою.

09:25 Два промахи у Джими на першій стійці. Але там мазали усі біатлоністки. На стрільбищі був сильний вітер.

09:21 На позначці 5,9 км Юлія йде дев’ятою.

09:17 На другій стрільбі Джима відпрацювала чисто.

09:08 Невдалий старт для Джими. Вона впала на першому колі, після чого зробила промах на вогневому рубежі. 23-тя Юлія після першої стрільби.

09:00 Стартував біатлонний мас-старт у жінок. Україну у гонці представляє лише Юлія Джима.

08:21 Завершився перший півфінал у чоловічому хокейному турнірі. Фінляндія виграла у Словаччини з рахунком 2:0.

У другому півфіналі сьогодні зіграють команди Швеції та Олімпійського комітету Росії.

07:23 Цими хвилинами йде перший півфінал у чоловічому хокейному турнірі. Наприкінці другого періоду Фінляндія обіграє Словаччину з рахунком 1:0.

05:05 У Пекіні розіграли медалі у фристайлі серед жінок. Золото несподівано виграла китаянка Ейлін Фен Гу.

Друге місце посіла Кессі Шарп із Канади, у бронзу забрала її співвітчизниця Рейчел Каркер.