Новий день без медалі для України. Що відбувалося на Олімпіаді в Пекіні 8 лютого

8 лютого, 17:30
Підручний показав кращий результат в індивідуальній гонці (Фото:REUTERS/Kim Hong-Ji)

НВ стежив за подіями зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні сьогодні, 8 лютого.

8 лютого розіграють 10 комплектів медалей у восьми видах — біатлоні (третя гонка на Іграх), гірських лижах, керлінгу, ковзанярському спорті, лижах, санному спорті, сноуборді та фристайлі.

Онлайн-трансляція від НВ

17:28 Німкеня Наталі Гайзенбергер виграла золото у санному спорті, принісши своїй країні третю медаль вищої проби.

15:51 Українські саночниці Юліанна Туницька та Олена Стецьків у третьому заїзді показали 21-й та 22-й результати відповідно та закінчили виступи, оскільки не потрапили до топ-20.

14:36 Швеція завоювала вже четверте золото на Олімпіаді-2022 у Пекіні та повернула собі лідерство у медальному заліку. Нову перемогу команді принесла лижниця Юнна Сундлінг у спринті.

13:43 У медальному заліку лідерство, як і раніше, у Китаю. Господарі Олімпіади завоювали три золоті та дві срібні нагороди.

12:40 Ніхто з українських лижників та лижниць не зміг пробитися до чвертьфіналу спринту вільним стилем.

11:43 На фініші у Підручного поки що 16-й результат. Прима — 28-й.

11:34 Дудченко ще раз промахується на третьому вогневому рубежі. Цимбал на другій стрільбі точний.

11:25 Цимбал провалив першу стрільбу, а з нею і всю гонку. Три промахи він допустив на дебютній лежці.

11:20 Підручний промазав ще раз і на останньому вогневому рубежі. Із трьома промахами завершить Дмитро перегони. Невдала гонка для нього. Дудченко точний на другій стрільбі.

11:15 Стартував останній з українців — Богдан Цимбал.

11:10 Підручний додає промах і на третій стрільбі. Сумарно їх у Дмитра вже два. Дудченко на першому вогневому рубежі також схибив раз.

11:03 Прима з одним промахом на першій стрільбі. Стартував у гонці Дудченко.

11:00 Підручний на другій стрільбі припустився одного промаху. Він навряд чи дозволить тепер боротися за медаль.

10:50 Браво Підручний! У нуль відстрілявся Дмитро на першому вогневому рубежі. На дистанцію він пішов третім. Зараз також стартуватиме Прима.

10:43 Підручний уже пішов на трасу. А Йоханнес Бьо, головний лідер на перемогу в гонці, пройшов перший вогневий рубіж і зробив один промах.

10:32 Стартувала чоловіча індивідуальна гонка у біатлоністів. Україну в ній представляють Дмитро Підручний (21-й стартовий номер), Артем Прима (46-й), Антон Дудченко (63-й), Богдан Цимбал (91-й).

09:40 У хокеї відбулося принципове протистояння між жіночими збірними США та Канади. Перемогу з рахунком 4:2 здобула остання, вона й посіла перше місце у своїй групі.

08:31 Тим часом Китай захопив лідерство в медальному заліку. У господарів Олімпіади-2022 вже три золота та два срібла.

07:47 Український фігурист Іван Шмуратко посів 22-ге місце у короткій програмі у змаганнях чоловіків та кваліфікувався до довільної програми.

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

07:25 Український гірськолижник Іван Ковбаснюк посів 32-ге місце у фіналі змагань зі швидкісного спуску у чоловіків.

07:12 Українська сноубордистка Аннамарі Данча не змогла кваліфікуватися до 1/8 фіналу у паралельному гігантському слаломі. У кваліфікації вона показала 26-й результат.

Китайська фрістайлістка Ейлін Гу виграла золото в дисципліні БІГ-Ейр.

olympics.com

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Іван Ковбаснюк (гірськолижний спорт, супергігант) — о 05:00;

Станом на 7:00 він посідає 32 місце.

Ivan Kovbasnyuk of Ukraine in action. REUTERS/Thomas Peter

Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал (біатлон, індивідуальна гонка, чоловіки) — о 10:30;

Олена Стецьків, Юліанна Туницька (санний спорт, третій та четвертий заїзди) — о 13:50.

Також виступають інші українські спортсмени:

Іван Шмуратко (фігурне катання, одиночний турнір, коротка програма, чоловіки) — о 03:15;

Він посів 9-те місце з рахунком 78.11.

Ivan Shmuratko of Ukraine in action. REUTERS/Toby Melville

Аннамарі Данча (сноубординг, паралельний слалом гігант, кваліфікація) — о 04:40;

Вона посіла 2-е місце з результатом 48,97.

Annamari Dancha of Ukraine in action. REUTERS/Dylan Martinez

Валентина Камінська, Марина Анцибор, Вікторія Олех (лижна гонка, спринт — вільний стиль, кваліфікація) — о 10:00;

Олексій Красовський, Руслан Перехода (лижна гонка, спринт — вільний стиль, кваліфікація) — о 10:50 .