Передостанній день. Події Олімпіади у Пекіні 19 лютого

19 лютого, 16:33
Норвезький лижник Йоганнес Клебо не зміг виграти свою п’яту медаль на Олімпіаді в Пекіні (Фото:REUTERS/Marko Djurica)

НВ стежив за подіями зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні 19 лютого — у день без виступів українських атлетів.

19 лютого розіграли медалі у восьми видах — бобслеї, гірських лижах, керлінгу, ковзанярському спорті, лижах, фігурному катанні, фристайлі та хокеї.

Онлайн-трансляція від НВ

16:31 Олімпійськими чемпіонами у змаганнях спортивних пар у фігурному катанні стали китайці Веньцзінь Суй та Цун Хань. Срібло та бронза у представників ОКР — Євгенії Тарасової та Володимира Морозова, а також Анастасії Мішиної та Олександра Галлямова.

15:14 Тим часом фристайліст Олександр Абраменко повернувся до України. Ось як зустрічали єдиного призера країни Олімпіади в Пекіні:

14:19 Стало відомо, що прапороносцем України на церемонії закриття Олімпіади у Пекіні буде біатлоністка Олена Білосюк.

13:36 У жіночому ковзанярському мас-старті олімпійською чемпіонкою стала Ірен Схаутен із Нідерландів. Івані Блондін із Канади завоювала срібло, Франческа Лоллобріджида з Італії - бронзу.

12:15 Швеція стала олімпійським чемпіоном з керлінгу у чоловіків. У фіналі турніру у Пекіні скандинави перемогли Велику Британію з рахунком 5:4.

11:21 Бельгійський ковзанярець Барт Свінгс став олімпійським чемпіоном у мас-старті. Срібло та бронза у представників Південної Кореї Чона Чже Вона та Лі Син Хуна.

10:14 Завершився лижний марафон у чоловіків. Виграв його представник Олімпійського комітету Росії Олександр Большунов, його співвітчизник Іван Якімушкин — другий, третій — норвежець Сімен Хегстад Крюгер.

09:11 Старт лижного марафону у чоловіків перенесли на годину через погодні умови. Дистанцію також скоротили з 50 км до 28.

05:05 У Пекіні розіграли медалі у фрістайлі серед чоловіків.

Золоту медаль виграв Ніко Портеус із Нової Зеландії. Друге місце посів Девід Вайс із США. Бронза у його співвітчизника Алекса Феррейри