За шість днів до кінця Ігор. Як пройшла Олімпіада в Пекіні 14 лютого

14 лютого, 16:21
Ольга Полюк представляюла Україну у фристайлі (Фото:НОК/Facebook)

НВ розповідає про те, що відбувалося на зимовій Олімпіаді в Пекіні 14 лютого за шість днів до кінця Ігор.

14 лютого розігрувалися медалі в чотирьох видах — бобслеї, фігурному катанні, стрибках з трампліну та фристайлі.

Онлайн-трансляція від НВ

16:10 Медальні змагання 14 лютого на Олімпіаді завершились. За підсумками дня Норвегія втримала лідерство в загальному заліку (дев’ять золотих, п’ять срібних та сім бронзових нагород). На другому місці - Німеччина (вісім золотих, п’ять срібних та дві бронзові медалі). Третій рядок — у США (сім золотих, шість срібних та три бронзові нагороди).

14:26 Олімпійською чемпіонкою у фристайлі у жінок стала китаянка Сюй Ментао.

13:30 Став відомий склад збірної України на чоловічу естафету в біатлоні, яка відбудеться завтра. У гонці візьмуть участь Богдан Цимбал, Руслан Прима, Антон Дудченко та Дмитро Підручний.

12:36 У жінок відбувається черговий тур групового етапу у керлінгу. Лідери в особі Швейцарії, Японії та США здобули чергові перемоги.

У чоловіків свої фаворити — Швеція, Велика Британія та Канада. Вони також виграли свої матчі.

11:38 У фігурному катанні головною новиною дня є допуск фігуристки Олімпійського комітету Росії Камілі Валієвої до змагань у Пекіні попри виявлений у неї допінг.

Рішення Спортивного арбітражного суду вже розкритикували Олімпійські комітети США та Канади.

10:30 Українка Ольга Полюк не змогла вийти у фінал змагань із фристайлу. У кваліфікації вона показала 16-й результат.

09:23 Українка Анастасія Новосад, на жаль, пропускає змагання у фристайлісток. Вона ще не вийшла з карантину. Україну у цьому виді програми представляє лише Ольга Полюк.

08:33 Бобслеїстка Лідія Гунько не дуже засмутилася через свій не найвдаліший виступ на Олімпіаді-2022, заявивши, що продовжить наполегливо працювати.

07:30 День ледь розпочався, а у Пекіні половина нагород 14 лютого вже розіграно. Сьогодні ще стануть відомі призери у фристайлі у жінок та у стрибках із трампліну у чоловіків. Україна представлена лише у першому виді програми.

06:40 Після завершення боротьби за медалі українська пара Олександра Назарова/Максим Нікітін посіли останнє місце.

Золото виграла пара з Франції, на другому місці - представники Російського олімпійського комітету, Бронзу виграли американці.

05:47 У медальному заїзді в бобслеї Лідія Гунько також посіла останнє, 20, місце з результатом 4:29.10

Медалі виграли дві представниці США та спортсменка з Канади.

НОК

04:15 Українка Лідія Гунько посіла 20 місце у загальному заліку з бобслею з результатом 3:21.65.

Це дозволить їй взяти участь в останньому заїзді, де буде розіграно медалі. Початок о 5:00 за київським часом.

МОК

03:47 Розпочалися виступи у довільному танці в фігурному катанні. Український дует Олександра Назарова/Максим Нікітін поки що посідає третє місце зі 162,87 бала.

Українці, які виборюють нагороди (час — за Києвом):

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Олександра Назарова та Максим Нікітін (фігурне катання, танці на льоду, довільний танець) — о 03:15;

Лідія Гунько (бобслей, монобоб, третій та четвертий заїзди, жінки) — о 03:30 та 05:00;

Ольга Полюк, Анастасія Новосад, якщо пройдуть кваліфікацію ристайл, лижна акробатика, жінки, фінал) — початок о 09:00, фінал о 14:00.

Українці в немедальних змаганнях:

Ольга Полюк, Анастасія Новосад (під питанням) (фристайл, лижна акробатика, жінки, фінал) — о 13:00.