Двоє українців у фіналі лижної акробатики. Що відбувалося на Олімпіаді в Пекіні 15 лютого

15 лютого, 17:41
Олександр Абраменко вийшов у фінал в лижній акробатиці (Фото:REUTERS/Dylan Martinez)

НВ стежив за тим, що відбувалося на зимових Олімпійських Іграх 2022 року в Пекіні 15 лютого.

15 лютого розіграли дев’ять комплектів медалей в семи видах — біатлоні, бобслеї, гірських лижах, ковзанярському спорті, лижному двоборстві, сноуборді та фристайлі.

Онлайн-трансляція від НВ

17:38 За підсумками дня Норвегія зміцнила своє лідерство в медальному заліку: 12 золотих та по сім срібних і бронзових нагород. На другому місці закріпилася Німеччина — дев’ять золотих, шість срібних та три бронзові медалі. Третій рядок у США — сім золотих, шість срібних і чотири бронзові нагороди.

17:10. Вперше на Олімпіаді-2022 весь подіум зайняли представники однієї країни. Відзначилися німці у бобслеї - Франческо Фрідріх взяв золото у змаганнях двійок, Йоханнес Лохнер завоював срібло, а Крістоф Гафер повезе додому бронзу.

17.00. Стало відомо, що у жіночій біатлонній естафеті Україну представлять Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк. Гонка відбудеться 16 лютого о 09:45 за київським часом.

14:21 Олександр Окіпнюк також вийшов у фінал лижної акробатики. У другій кваліфікації він показав результат 125.00. Котовський, на жаль, не пройшов кваліфікацію. Фінал відбудеться завтра о 13:00 за київським часом.

olympics.com

14:03 Фристайліст Олександр Абраменко з результатом 120.36 посів 5-е місце у першій кваліфікації та вийшов у фінал лижної акробатики.

Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк поборються за вихід у фінал у другій кваліфікації.

13:36 Фігуристка Анастасія Шаботова упала під час виконання потрійного акселя і набрала лише 48.68 балів. Після провального виступу українка не стримала сліз.

12:40 Жіноча збірна Канади з ковзанярського спорту з олімпійським рекордом виграла золото у командних перегонах переслідування, срібло — у Японії, бронзовими призерами стали нідерландки.

Серед чоловіків перемогу здобула збірна Норвегії, срібні нагороди дісталися ОКР, бронза — у команди США.

11:23 Дмитро Мазурчук став 33-м у стрибках з великого трампліну, показавши результат 116,0 м. Відставання від лідера на старті лижних перегонів становитиме +3,45.

09:54 На жаль, не вдалося сьогодні поборотися за медалі - Підручний фінішує дев’ятим!

09:51 Золото здобуває Норвегія, срібло виграє Франція, бронза у ОКР

09:46 Підручний не закрив дві мішені і йде на два кола штрафу

09:45 Латипов з ОКР заробив два кола штрафу на фінальному вогневому рубежі і втратив лідерство!

09:13 Прима передав естафету Антону Дудченку 12-м

09:05 На жаль, Прима на другому вогневому рубежі був не таким влучним і з трьома додатковими патронами не зумів закрити всі мішені, заробивши одне коло штрафу

08:59 Прима шостим патроном закрив усі мішені і виходить десятим з відставанням +1,04.1

08:51 На жаль, Цимбал програв суперникам у швидкості і передав естафету Артему Примі дев’ятим

08:44 Цимбал знову непогано відпрацював на стрільбі, використавши один додатковий патрон, і вийшов на друге місце!

08:38 Цимбал з одним додатковим патроном закрив усі мішені на першому вогневому рубежі

08:34 На першому етапі за Україну виступає Богдан Цимбал — поки що він йде п’ятим

08:30 Чоловіча естафета в біатлоні стартувала!

08:29 Китайский сноубордист Су Імін став олімпійським чемпіоном в біг-ейрі, срібло виграв норвежець Монс Ройсланд, бронза -у канадця Максанса Парро.

8:27 Швейцарська гірськолижниця Корін Сутер виграла золото у швидкісному спуску, срібло завоювала італійка Софія Годжіа, бронзу виграла ще одна представниця Італії Надя Делаго.

05:05 У Пекіні завершилися змагання у фрістайлі серед жінок.

Золоту медаль виграла швейцарка Матільда Гремауд. Друге місце у китаянки Гу Аїлінг Ейлін. Бронза біля естонки Келлі Сельдару.

04:52 15 лютого в Пекіні вже розіграли перший комплект медалей. В сноуборді у жінок золото виграла австріячка Анна Гассер. Срібло дісталося новозеландці Сіннотт Зої Садовські, бронза — японці Кокомо Мурасе

Серед українців за нагороди борються (час — за Києву):

Україна: Богдан Цимбал, Артем Прима, Антон Дудченко, Дмитро Підручний (біатлон, чоловіча естафета) — о 08:30;

Дмитро Мазурчук (лижне двоборство) — трамплін о 09:00, перегони 10 км о 12:30.

Українці в немедальних змаганнях:

Анастасія Шаботова (фігурне катання, коротка програма) — о 12:00.

Олександр Абраменко (фристайл, акробатика, чоловіки) — о 13:00 1-ша кваліфікація, о 13:45 2-га кваліфікація.