Другий день без нагород. Що відбувалося на Олімпіаді в Пекіні 6 лютого

6 лютого, 16:29

НВ стежив за подіями зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні сьогодні, 6 лютого.

Онлайн-трансляція від НВ

15:57 — Українська біатлоністка Дар’я Блашко отримала два позитивні тести на COVID-19 та пропустить завтрашню індивідуальну гонку.

15:06 — Антон Дукач та Андрій Мандзій не вийшли у фінал індивідуальних змаганнь у санному спорті, посівши 22-е та 27-е місце відповідно, тоді як для продовження боротьби потрібно було потрапити у топ-20.

13:54 — Євген Марусяк у першій спробі показав результат 91,5 м і не пробився у фінал змагань у стрибках на лижах із нормального трампліну.

12:38 — Шведський ковзаняр Нільс ван дер Пель з олімпійським рекордом (6 хвилин 8,84 секунди) завоював золото на дистанції 5000 метрів.

10:35 — Олексій Красовський та Руслан Перехода не фінішували в скіатлоні, ставши круговими. Перемогу здобув представник Олімпійського комітету Росії Олександр Большунов.

9:40 — Сноубордистка Зої Садовскі-Синнотт виграла змагання зі слоупстайлу, здобувши для Нової Зеландії перше золото в історії зимових Олімпійських ігор.

REUTERS/Lisi Niesner

9:18 — Анастасія Шаботова посіла 7-е місце у короткій програмі командного турніруз фігурного катання.

Україна з чотирма балами достроково упустила шанси потрапити до топ-5 та продовжити змагання у довільній програмі.

05:02 — Розпочалася боротьба за медалі у гірськолижному спорті (швидкісний спуск, чоловіки).

Україну представляє Іван Ковбаснюк.

REUTERS/Denis Balibouse

03:31 — У Пекіні розпочалися змагання у фігурному катанні (командні змагання, коротка програма).

Не пропустіть виступ українки Анастасії Шаботової

Цього дня буде розіграно сім комплектів медалей в 11 видах — сноуборді, гірськолижному, ковзанярському та санному спорті, лижних перегонах, стрибках на лижах із трампліну та фристайлі.

Серед українців нагороди виборюватимуть (час — за Києвом):

Іван Ковбаснюк (гірськолижний спорт, швидкісний спуск, чоловіки) — о 05:00;

Олексій Красовський, Руслан Перехода (лижні перегони, скіатлон, 15 км + 15 км, чоловіки) — о 09:00;

Євген Марусяк (стрибки з трампліну, нормальний трамплін, чоловіки) — початок о 12:00;

Антон Дукач, Андрій Мандзій (санний спорт) — початок о 13:30.

Також виступатимуть інші українські спортсмени:

Олена Стецьків, Юліанна Туницька (санний спорт, 5-й та 6-й тренувальні заїзди, жінки) — о 02:00;

Анастасія Шаботова (фігурне катання, командні змагання, коротка програма) — о 03:30;

Ігор Стахів/Андрій Лисецький (санний спорт, двійки, 1-й та 2-й тренувальні заїзди, чоловіки) — о 09:06.