Медальна посуха для України. Як пройшла Олімпіада-2022 в Пекіні 9 лютого

9 лютого, 16:34
Українські саночники Стахів та Лисецький посіли третє місце з кінця у двійках (Фото:REUTERS/Thomas Peter)

НВ розповідає про події зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні 9 лютого, за підсумками якого Україна залишається без медалей.

9 лютого розіграють шість комплектів медалей у восьми видах — гірських лижах, лижному двоборстві, санному спорті, сноуборді, фристайлі та шорт-треку.

Онлайн-трансляція від НВ

16:29 Лідером медального заліку стала Німеччина, в активі якої вісім медалей — п’ять золотих та три срібні.

На другій позиції Норвегія — чотири золоті, два срібла та чотири бронзи. На третій — Швеція, яка виграла чотири золота, одне срібло та дві бронзи.

16:16 Українська пара саночників Ігор Стахів та Андрій Лисецький посіла 15-те місце з 17-ти. Золото виграли німці Тобіас Вендль та Тобіас Арльт. Срібло завоювали їхні співвітчизники Тоні Еггерт та Саша Бенекен. Бронза дісталася австрійцям Томасу Штою та Лоренцу Коллеру.

14:19 Сноубордистка Ліндсі Джекобеліс принесла США першу золоту медаль на Олімпіаді в Пекіні. Загалом в американської збірної на Іграх поки що сім нагород.

13:32 Українець Мазурчук фінішував у лижному двоборстві на 36-му місці.

12:33 Українець Дмитро Мазурчук став 35-м у змаганнях у лижному двоборстві після першого етапу — стрибків зі звичайного трампліну.

Тепер на дистанцію в 10 км лижних перегонів він вийде з відставанням від лідера у 3 хвилини 22 секунди.

REUTERS/Edgar Su

11:40 Український скелетоніст Владислав Гераскевич показав 5-й результат під час офіційного тренування.

10:39 Сьогодні у Пекіні стартує хокейний турнір у чоловіків. Першими зіграють Олімпійський комітет Росії та Швейцарія, а після них зустрінуться Чехія та Данія.

09:49 Допінговий скандал спалахує у фігурному катанні. Повідомляється, що у когось із команди Олімпійського комітету Росії (ОКР) у допінг-тесті виявлено заборонені речовини. Через це ОКР можуть позбавити золота у командній першості.

08:30 Український саночник Антон Дукач під час тренування командних змагань показав 7-й результат.

07:31 Український гірськолижник Іван Ковбаснюк став 16-м під час тренування у швидкісному спуску у гірськолижній комбінації. Але він ще може піднятися, тому що результати семи спортсменів, які знаходяться вище за нього, можуть бути дискваліфіковані.

07:00 українка Анастасія Шепіленко не фінішувала у змаганнях з гірськолижного спорту.

olympics.com
REUTERS/Christian Hartmann

06:10 Норвежець Рууд Бірк посів перше місце у фіналі змагань із фристайлу з результатом 187.75.

REUTERS/Fabrizio Bensch

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Анастасія Шепіленко (гірськолижний спорт, жінки, 1-й заїзд) — початок о 04:14, фінал — о 07:45;

Дмитро Мазурчук (лижне двоборство, нормальний трамплін) — початок о 09:00, фінал — о 13:00;

Ігор Стахів та Андрій Лисецький (санний спорт, двійки, чоловіки, 1-ша спроба) — початок о 14:20, фінал — о 15:35.

У немедальних змаганнях українські спортсмени 9 лютого не виступатимуть.