Повторив досягнення батька. Австрійський гірськолижник став автором унікального рекорду на Олімпіаді-2022

10 лютого, 14:40
Штрольц продовжив сімейну справу (Фото:REUTERS/Denis Balibouse)

На Зимових Олімпійських іграх у Пекіні встановлено історичне досягнення — син слідом за батьком завоював золото у тій же дисципліні.

Дивитися онлайн-трансляцію Олімпіади-2022 у Пекіні можна тут

Австрійський гірськолижник Йоханнес Штрольц здобув золото на Олімпіаді в Пекіні в комбінації - 29-річний атлет після швидкісного спуску йшов четвертим, але в слаломі показав абсолютно найкращий результат і перемістився на перше місце, випередивши норвежця Александера Омодта Кільде на 0,59 секунди.

Штрольц став олімпійським чемпіоном у тій же дисципліні, в якій золото у 1988 році у Калгарі завоював його батько Хуберт.

Раніше в історії Зимових Олімпіад ніколи батько та син не ставали чемпіонами в одній дисципліні.

«Коли я думаю про це, про всі фотографії та золоту медаль мого батька, мені важко не плакати. Це просто здійснена мрія», — сказав Йоганнес Штрольц після змагань.

Раніше на Олімпіаді в Пекіні сноубордистку з Андорри Маеву Естевеса госпіталізували прямо з траси після страшного падіння.

Редактор: Іван Мартинов