У двох футболістів донецького Олімпіка, який виступає в українській Прем'єр-лізі, виявили коронавірус.
Як повідомляє офіційний сайт клубу, новини про позитивні тести на COVID-19 застали клуб у Луцьку, куди команда приїхала на матч української Прем'єр-ліги проти Карпат, у яких раніше також був зафіксований спалах коронавірусу.
Таким чином, матч проти «зелено-білих», запланований на неділю, 21 червня, не відбудуться.
Читайте також:
Шахтар учетверте поспіль став чемпіоном України — відео
Повідомляється, що у вівторок футболісти клубу пройдуть повторне тестування. Усі інфіковані гравці будуть ізольовані згідно з медичним протоколом.
Раніше повідомлялося, що коронавірус діагностували у кількох футболістів лідера Першої ліги України з футболу львівського Руха.