«Просто забрали, віджали і послали». Зірка російського боксу прокоментував поразку Ломаченка
Бокс19 жовтня 2020, 12:48
Своїми думками про поєдинок ексволодар трьох поясів у напівважкій вазі поділився у сторіс Instagram.
«Моя думка із вчорашнім рішенням у бою: ми — приїжджі. Сюди приїжджають за своєю мрією, і її нам не дають. Вчорашнє рішення було підтвердженням, адже мало не всі раунди віддавали місцевому бійцеві.
Я вважаю, що Вася виграв по раундах 7:5. Може, мені так здавалося тому, що я за нього топив, але нічия здавалася б адекватним рішенням. Наприклад, було б підгрунтя до реваншу. А зараз зрозуміло, що просто забрали, віджали і послали на х*р", — сказав Ковальов.
Лопес переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів і став абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі.
Українець втратив чотири пояси, якими володів. Реванш у контракті на бій не був прописаний.
Після бою Ломаченко заявив, що не згоден із рішенням суддів, які віддали перемогу Лопесу.
Американець відповів тим, що не бачить сенсу у проведенні бою-реваншу.