Барселона поглумилася над Реалом на його полі

21 листопада 2015, 21:59
Каталонський клуб здобув впевнену перемогу на Сантьяго Бернабеу

Барселона зміцнила своє становище у чемпіонаті Іспанії.

Каталонці не помітили свого головного конкурента - мадридський Реал, - завдавши йому поразки на його ж полі.

З перших миттєвостей гри захопивши ініціативу, Барселона зуміла відкрити рахунок вже на 11-й хвилині. Серхі Роберто змістився в центр і віддав пас врозріз на Луїса Суареса, який, вийшовши сам на сам, без проблем переграв Кейлора Наваса.

Після цього Барселона продовжила утримувати ініціативу в своїх руках і під завісу першого тайму змогла подвоїти рахунок. Іньєста наблизився з м'ячем до штрафного майданчика Реала і філігранною передачею відправив Неймара на побачення з Навасом. Бразилець прокотив м'яч під опорною ногою костаріканського голкіпера - 0:2.

Реал активно почав другий тайм і подарував надію своїм уболівальникам. Але вона жила недовго. Спершу Іньєста відпасував на лінію штрафного на Неймара, той п'ятою відкинув назад Андресу під удар - капітан Барселони вразив ближню дев'ятку. А в середині другого тайму був встановлений остаточний рахунок у матчі. Луїса Суареса вивели на рандеву з Навасом, той зблизившись з воротарем, послав м'яч точно в дальній кут.

Після цієї перемоги перевага Барселони над Реалом у турнірній таблиці Ла Ліги зросла до шести очок.

Реал - Барселона 0:4

Голи: Суарес, 11, 74; Неймар, 39; Іньєста, 53

Реал: Кейлор Навас - Даніло, Варан, Серхіо Рамос, Марсело (Карвахаль, 59) - Модріч, Кроос - Бейл, Роналду, Хамес Родрігес (Іско, 55) - Бензема

Барселона: Браво - Алвес, Піке, Маскерано (Матьє, 27), Альба - Бускетс, Іньєста (Ель-Хаддаді, 77), Ракітіч (Мессі, 57) - Серхі Роберто, Суарес, Неймар

Попередження: Хамес Родрігес, Рамос, Карвахаль - Алвес, Бускетс

Вилучення: Іско, 84