Баварія втратила перемогу над Ювентусом

23 лютого 2016, 23:57
В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Ювентус і Баварія розійшлися миром - 2:2

Гості з перших хвилин позначили свою ігрову та територіальну перевагу, що дозволило їм методично розхитувати оборонні порядки господарів.

Для того, щоб втримати свої ворота на замку за підсумками першого тайму, туринцям не вистачило двох хвилин. Це Томас Мюллер знайшов свій момент після класної комбінації партнерів і катнув м'яч повз Буффона.

На 55-й хвилині рахунок став 2:0 на користь мюнхенців: Ар'єн Роббен в результаті контратаки змістився в центр і пробив повз лівої стійки у ворота. Однак через вісім обертів секундної стрілки Ювентус скоротив відставання, коли Пауло Дібала реалізував вихід один на один з воротарем суперника після пасу Маріо Манджукіча.

На 76-й хвилині Стефано Стураро встановив рівновагу після вмілої взаємодії з Альваро Моратою. Надалі у обох команд були моменти, але рахунок не змінився.

Поєдинок-відповідь відбудеться на полі Баварії 16 березня.