Коли і де дивитися бій Усик - Брієдіс

27 січня 2018, 15:25

НВ розповідає все необхідне охочим стежити за півфінальним боєм Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у важкій вазі між українцем Олександром Усиком і латвійцем Майрісом Брієдісом.

Усик - Бриєдіс. Онлайн-трансляція бою

Поєдинок між чемпіоном світу за версією WBO у важкій вазі Олександром Усиком і володарем пояса WBC в цій ваговій категорії латвійцем Майрісом Брієдісом відбудеться в Ризі. Дата бою - 28 січня орієнтовно о 00:00 за київським часом.

Пряму трансляцію поєдинку покаже телеканал Інтер. НВ проведе онлайн-трансляцію поєдинку і подій навколо нього.

На кону бою стоятимуть два чемпіонські титули, а також вихід у фінал WBSS. У чвертьфіналі турніру Усик технічним нокаутом переміг німця боснійського походження Марко Хука, а Брієдіс за очками виграв у кубинця Майка Переса.

Обидва боксери підійшли до цього поєдинку, не маючи поразок на профі-рингу в пасиві. Усик виграв 13 боїв (11 - нокаутом), Бріедіс святкував перемогу 23 рази (18 - нокаутом).

Напередодні відбулася остання прес-конференція боксерів перед боєм, а також дуель поглядів. Всі квитки на бій вже розкуплено, а підтримати Олександра до Риги приїдуть п'ять тисяч і українських уболівальників.

Раніше Усик повідомив, що мріє перейти в суперважку вагу і провести бій проти Ентоні Джошуа. Це трапиться після завоювання Олександром всіх чемпіонських титулів у крузервейті.