Коли і де дивитися бій Усик - Хук

9 вересня 2017, 10:13
НВ розповідає все, що потрібно знати бажаючим стежити за подіями поєдинку чвертьфіналу World Boxing Super Series між українським боксером Олександром Усиком і німецьким Марко Хуком

Усик - Хук. Онлайн-трансляція бою

Бій між українським чемпіоном світу за версією WBO у важкій вазі та екс-чемпіоном світу відбудеться в Берліні 10 вересня в 00:00 за київським часом.

Пряму трансляцію поєдинку покаже телеканал Інтер. НВ проведе онлайн-трансляцію бою і подій навколо нього.

Бій відбудеться в рамках чвертьфіналу World Boxing Super Series, переможець якої отримає трофей Мохаммеда Алі і чемпіонські пояси всіх учасників. Усик на цьому турнірі отримав перший номер посіву і під час жеребкування в Монако вирішив вибрати в суперники Марко Хука.

Півфінальні бої WBSS відбудуться в січні-лютому 2018 року, фінал - у травні 2018 року.

Для Усика цей бій стане 13-м на профі-рингу. Попередні 12 він закінчив своєю перемогою, причому в десяти випадках - достроковою. На рахунку Хука 40 перемог на профі-рингу (27 нокаутом), чотири поразки, одна нічия.

Нагадаємо, напередодні Хук ледь не спровокував конфлікт з Усиком під час дуелі поглядів. Пізніше він заявив, що хотів морально підготувати Усика до справжньої війни, яка буде в рингу під час бою.