Легендарний екс-півзахисник Манчестер Сіті заявив про готовність грати за Динамо

13 травня 2019, 23:13

Легендарний екс-півзахисник Манчестер Сіті Яя Туре заявив, що готовий виступати за Динамо, але також не проти і стати тренером.

В інтерв'ю YouTube-аккаунту Бомбардир 36-річний футболіст зізнався, що все залежить від обставин, і ніхто не знає, яким буде майбутнє.

"Мій менеджер Дмитро Селюк дав ідею подати документи для навчання на тренера. У мене як раз є час", - додав Туре.

Реклама

За словами півзахисника, зараз він може дозволити собі довго поспати і чекає на пропозиції, щоб продовжити кар'єру або стати тренером.

"Пограти рік-два в Динамо? Це не проблема. Я поговорю із Дмитром про це. Напевно, я б погодився", - зізнався Туре.

Екс-гравець донецького Металурга зазначив, що для нього було великим досвідом починати кар'єру в Україні, тому завершити її тут було б фантастично.

Раніше агент легендарного в минулому півзахисника Манчестер Сіті Яя Туре Дмитро Селюк розповів, що його клієнт завершує кар'єру гравця і може почати тренувати в Україні.

Показати ще новини