Шахтар виграв Кубок України-2019

15 травня 2019, 22:55

Шахтар у 13-й раз завоював Кубок України, з рахунком 4:0 розгромивши сенсаційного фіналіста Інгулець.

Представник Першої ліги протримався майже півгодини гри, поки не пропустив від Тете. Тайсон пробивав по воротах, але вийшов пас на співвітчизника, який вибіг з-за спин захисників і пробив повз голкіпера.

На 39-й хвилині Шахтар збільшив свою перевагу. Ісмаїлі зробив простріл, а захисники Інгульця знову забули про Тете, який безперешкодно відправив м'яч у сітку.

У доданий до першого тайму час донецький клуб довів рахунок до розгромного. Тайсон вивів Жуніора Мораеса один на один із воротарем суперника, а нападник не залишив йому шансів, пробивши точно в кут.

На 64-й хвилині у ворота Інгульця влетів четвертий м'яч. Тете віддав пас на Манора Соломона, той прибрав на замаху захисника і пробив у дальній кут.

Шахтар - Інгулець 4:0

Голи: Тете, 28, 39, Мораес, 45+2, Соломон, 64