Фанати українського клубу били суддю на полі після матчу - ЗМІ

16 травня 2019, 00:04

Уболівальники вінницької Ниви почали били арбітра після поєдинку української Другої ліги за участю їхніх улюбленців проти Полісся, повідомляє UA-Футбол.

Як зазначає портал, після фінального свистка на поле вибігли шестеро фанатів Ниви і всі разом почали бити суддю матчу Дениса Рєзнікова.

У ситуацію втрутилася поліція, яка припинила бійку і затримала нападників, але пізніше до підтрибунних приміщень вирушила ще одна група вболівальників. Арбітру вдалося пробитися в роздягальню тільки через кордон.

Поєдинок із рахунком 2:1 виграло Полісся, забивши переможний м'яч на 90+2-й хвилині. Фанатам вінницької команди могло розлютити рішення рефері призначити пенальті у ворота Ниви на 53-й хвилині.

Днями фанати Грасхоппера зірвали матч через виліт команди з Суперліги Швейцарії вперше за 68 років.

Розлючені фанати спустилися з трибун і зажадали у гравців Грасхоппера зняти футболки, заявивши, що вони їх не гідні.