Чемпіонат Іспанії: Реал програв Бетісу, дубль Мессі не допоміг Барселоні перемогти Ейбар

19 травня 2019, 20:42

Відбулись два заключні матчі чемпіонату Іспанії в сезоні.

У мадриді Реал поступився 0:2 Бетісу. Перший тайм завершився без голів, хоча обидві команди мали шанси забити. Зокрема, форвард «вершкових» Бензема поцілив у стійку.

У другому таймі Лорен замкнув простріл та відкрив рахунок, а пізніше Хесе ударом з близької відстані не залишив шансів голкіперу та подвоїв перевагу Бетіса.

Реал провів найгірший сезон за останні 20 років, зазнавши у чемпіонаті 12 поразок.

Барселона, яка раніше достроково стала чемпіоном Іспанії, не змогла перемогти Ейбар. Господарі першими відкрили рахунок, але згодом Мессі протягом двох хвилин оформив дубль і вивів каталонців уперед. Однак під завісу першого тайму де Бласіс знову відновив статус-кво. У підсумку матч завершився нічиєю 2:2.

Мессі став найкращим бомбардиром чемпіонату, забивши 36 голів.

Реал — Бетіс — 0:2

Голи: Лорен, 61, Хесе, 75

Ейбар — Барселона — 2:2

Голи: Сасета 20, де Бласіс, 45 — Мессі 31, 32

Myscore.com.ua

Напередодні за підсумками 38 туру чемпіонату Іспанії Валенсія вийшла у Лігу чемпіонів, а Еспаньйол пробився у Лігу Європи.