УПЛ: Шахтар і Динамо розійшлися миром, Олександрія оформила бронзу, Зоря і Маріуполь вийшли в Лігу Європи — відео

22 травня 2019, 21:56

В рамках 30-го туру української Прем'єр-ліги відбулися три поєдинки у верхній шістці.

Гра Шахтаря, який вже став чемпіоном, і Динамо проходила без явної переваги якоїсь із команд, і вже під кінець півгодини гри Віктор Циганков ледь не вивів гостей уперед, але промахнувся.

Проте, в кінцівці тайму він домігся свого, коли його збили в штрафній суперника, а сам півзахисник точно виконав 11-метровий удар.

У доданий до першого тайму час Динамо залишилося в меншості після вилучення за друге попередження Артема Шабанова, і це допомогло Шахтарю зрівняти рахунок після комбінації за участю Алана Патріка, Кайоде і Тете.

Чисельна перевага господарів трималася до 63-й хвилині, на якій вилучення за другу жовту картку отримав Давід Хочолава. У час, що залишився кожна з команд могла вирвати перемогу, але тих же Циганкова й Тете підвела точність — 1:1.

В інших матчах Зоря і Маріуполь оформили путівку в Лігу Європи завдяки нічиїм проти Львова (0:0) на виїзді і Олександрії (1:1) вдома відповідно. Остання оформила бронзові нагороди й місце в груповому етапі Ліги Європи за підсумками сезону.

Шахтар — Динамо 1:1 Голи: Тете, 50 — Циганков, 37 Шахтар: П’ятов — Болбат, Кривцов, Хочолава, Матвієнко — Алан Патрік (Коваленко, 75), Маркос Антоніо — Тете, Соломон (Ордець, 66), Фернандо (Дентіньо, 46) — Кайоде Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей — Шепелєв, Сидорчук — Циганков, Андрієвський, Де Пена — Бєсєдін (Шапаренко, 65)

Попереджені: Хочолава, Патрік, Фернандо, Тете, Дентіньо — Циганков, Шепелєв, Шабанов, Андрієвський, Шапаренко, Сідклей.

Вилучені: Шабанов — Хочолава

Відео голів і огляд матчу Шахтар — Динамо

Маріуполь — Олександрія 1:1 Голи: Піхальонок, 29 — Запорожан, 45 (з пенальті)

Відео голів та огляд матчу Маріуполь — Олександрія

Львів — Зоря 0:0

Відео матчу Львів — Зоря

УПЛ

Напередодні в другій шістці Ворскла здолала Десну 1:0, Чорноморець — Карпати з рахунком 3:1, а Арсенал і Олімпік розійшлися миром — 1:1.