Молодіжна збірна України з футболу на старті ЧС-2019 перемогла США — відео

25 травня 2019, 01:17

Збірна України з футболу в рамках групового етапу здолала команду США в стартовому поєдинку чемпіонату світу-2019 серед гравців віком до 20 років.

Жовто-сині відкрили рахунок на 26-й хвилині. Георгій Цітаішвілі виконав умілий закид із глибини поля, а Сергій Булеца, вигравши боротьбу корпусом у захисника, відправив м’яч у сітку.

Українська команда вигравала менше шести обертів секундної стрілки, коли Брендон Серванія зумів відновити рівновагу після передачі від Тімоті Веа.

І все ж, на початку другого тайму підопічні Олександра Петракова знову вийшли вперед. Булеца навісив із кутового, а Денис Попов з лінії воротарського забив ударом головою.

Цей гол став остаточним, тому приніс збірній України перемогу й три очки, завдяки яким вона займає друге місце в групі. Стільки ж балів у першої в квартеті Нігерії, яка розгромила Катар 4:0.

До 1/8 фіналу турніру, який проходить у Польщі, вийдуть дві перші в групі команди, а також чотири найкращі збірні серед тих, яким вдасться зайняти третю позицію.

Україна U-20 — США U-20 2:1
Голи: Булеца, 26, Попов, 51 — Серванія, 32

Україна U-20: Лунін — Конопля, Бондар, Попов, Безкоровайний — Корнієнко, Мусолітін — Цітаішвілі (Кащук, 78), Хахльов (Чех, 86), Булеца (Устименко, 75) — Супряга

США U-20: Скотт — Дест, Глостер (Реал, 69), Річардс, Кейта — Серванія (Сото, 65), Деркін, Помікал, Мендес — де ла Фуенте (Реннікс, 84), Веа

Попереджені: Цітаішвілі, Мусолітін, Бондар — Мендес, Деркін