Екс-півзахисник Динамо забив два голи у ворота чемпіона Туреччини — відео

25 травня 2019, 14:50

Український півзахисник Сівасспора Сергій Рибалка оформив дубль у матчі заключного туру чемпіонату Туреччини проти Галатасарая.

Екс-гравець київського Динамо вийшов на матч в стартовому складі і забив перший гол на 42-й хвилині при рахунку 0:2 на користь стамбульського клубу.

Після цього Галатасарай, який раніше достроково став чемпіоном Туреччини, пропустив ще один гол до перерви, а у другому таймі Рибалка вивів Сівасспор уперед, оформивши дубль. Вже через дві хвилини Аруна Коне забив четвертий гол у ворота Галатасаря.

Стамбульський клуб відквитав один м’яч, але уникнути поразки не зумів, програвши 3:4.

Перший гол Рибалки

Другий гол Рибалки

Протягом сезону у турецькій Суперлізі Рибалка забив чотири голи та віддав три гольові передачі.

Сівасспор фінішував у чемпіонаті Туреччини на 11-му місці.

У липні 2018 року Рибалка підписав контракт із турецьким Сіваспором, який розрахований на три сезони — до літа 2021 року.