Українська Прем'єр-ліга: Чорноморець покинув останнє місце, Карпати втратили перемогу над Олімпіком — відео

25 травня 2019, 20:50

Відбулись три матчі української Прем'єр-ліги у групі вибування.

Львівські Карпати були близькі до перемоги над донецьким Олімпіком, але на останніх хвилинах втратили перевагу у два м’ячі.

«Зелено-білі» до 83-ї хвилини вигравали з рахунком 3:1, але після цього пропустили від Матара Дійє, а за хвилину до завершення основного часу — від Олексія Гая.

Таким чином, Карпати не змогли вибратися із зони вильоту і залишились на 10-му місці, яке передбачає перехідні матчі за збереження прописки в Прем'єр-лізі.

Одеський Чорноморець здобув другу перемогу поспіль, обігравши Ворсклу, і покинув останнє місце, куди знову опустився Арсенал-Київ. Київський клуб програв Десні з рахунком 0:1, відставши від одеситів на два очки за тур до завершення чемпіонату.

УПЛ

У минулому турі української Прем'єр-ліги у групі вибування Карпати програли Чорноморцю 1:2, а Десна поступилась Ворсклі 0:1.