Українська Прем'єр-ліга: Зоря перервала серію без перемог, Шахтар переміг Маріуполь — відео

26 травня 2019, 21:37

В рамках 31 туру української Прем'єр-ліги в чемпіонській групі Шахтар переміг Маріуполь, а Зоря — Олександрію.

Донецький Шахтар, який раніше достроково став чемпіоном України, розгромив Маріуполь з рахунком 4:0. Усі голи донецький клуб забив у другому таймі. Хет-триком у складі «гірників» відзначився Дентіньо, ще один гол на рахунку Тете.

У ще одному матчі дня луганська Зоря перемогла Олександрію 3:1 та повернулась на четверте місце, випередивши Маріуполь.

Цікаво, що першою забила саме Олександрія, однак ще до перерви команда Юрія Вернидуба забила два голи та вийшла вперед. У другому таймі Зоря закріпила перевагу третім голом і в підсумку здобула перемогу.

Такм чином, Зоря перервала чотириматчеву серію без перемог.

Шахтар — Маріуполь — 4:0
Голи: Дентіньо, 52, 57, 80, Тете, 78.

Шахтар: Трубін — Бутко, Кривцов, Ордець, Матвієнко — Маркос Антоніо, Степаненко (Коваленко, 82) — Тете, Соломон (Марлос, 69), Фернандо (Сіпріано, 73) — Дентіньо

Маріуполь: Гальчук — Горбунов (Петерман, 67), Дава, Биков, Полегенько — Федорчук, Мишнєв (Білоконь, 62), Путря, Тищенко, Вакула — Фомін (Бугай, 76)

Зоря — Олександрія — 3:1
Голи: Громов, 29, Луньов, 44 — Довгий, 13

Зоря: Шевченко — Тимчик, Вернидуб, Білий, Михайличенко — Сілас, Чайковський — Караваєв, Луньов (Кабаєв, 71), Хомченовський — Громов (Івановіч, 88)

Олександрія: Рудик — Лучкевич, Микицей, Бабогло, Стецьків (Шастал, 57) — Довгий, Гречишкін, Дедечко (Банада, 79) — Пономар, Протасов (Сітало, 72), Бухал

Попередження: Вернидуб, Громов, Чайковський, Сілас — Гречишкін, Лучкевич, Бухал, Бабогло

УПЛ

Раніше в рамках української Прем'єр-ліги у чемпінській групі Динамо здобуло вольову перемогу над Львовом з рахунком 2:1.