Українська Прем'єр-ліга: Шахтар і Динамо здобули перемоги в заключному турі - відео

30 травня 2019, 22:23

Відбулись матчі заключного 32 туру української Прем'єр-ліги в чемпіонській групі.

Київське Динамо на виїзді обіграло Олександрію 2:0. Дублем у складі киян відзначився Віктор Циганков, який забив по голу у кожному з таймів.

Також перемогою завершив сезон донецький Шахтар, який раніше достроково став чемпіоном України. Після «сухого» першого тайму «гірники» у другій половині зустрічі відправили у ворота Львова три м’ячі. Дентіньо відкрив рахунок, Тарас Степаненко подвоїв перевагу, а Микола Матвієнко закріпив перевагу Шахтаря.

Маріуполь, попри пропущений гол у дебюті матчу, переміг Зорю з рахунком 3:1 і фінішував у чемпіонаті на четвертому місці. Луганська команда закінчила сезона на п’ятій сходинці.

Олександрія — Динамо — 0:2
Голи: Циганков, 21, 70

Олександрія: Паньків — Лучкевич, Бабогло, Бухал, Пашаєв — Запорожан (Дедечко, 64), Банада, Ковалець (Пономар, 74) — Протасов, Сітало, Задерака (Шастал, 70)

Динамо: Бущан — Кендзьора (Шапаренко, 27), Бурда, Шепелєв, Миколенко — Циганков, Алібеков, Шепелев, де Пена — Русин (Кравченко, 35), Бесєдін (Дуелунд, 88)

Попередження: Запорожан, Бабогло — Алібеков

Вилучення: Алібеков (Динамо), 32

Львів — Шахтар — 0:3
Голи: Дентіньо, 66, Степаненко, 78, Матвієнко, 86

Львів: Сарнавський — Вісенте, Адамюк, Приймак, Пентелейчук (Хімчак, 46) — Шина (Іваночко, 80), Педро, Мартан, Ліпе (Брама, 85) — Алваро, Бруно

Шахтар: Кудрик — Бутко, Бондаренко, Хочолава, Матвієнко — Коваленко, Маркос Антоніо — Сіпріано (Степаненко, 63), Соломон (Марлос, 77), Фернандо (Тете, 70) — Дентіньо

Попередження: Педро, Мартан — Антоніо, Степаненко

Маріуполь — Зоря — 3:1
Голи: Зубков, 66, Вакула, 68, Борячук, 90+5 — Пихальонок, 12 (у свої ворота)

Маріуполь: Гальчук — Полегенько (Тищенко, 54), Чоботенко, Яворський, Биков — Ігнатенко, Мишнєв (Борячук, 72), Пихальонок — Чурко (Вакула, 46), Фомін, Зубков

Зоря: Шевченко — Тимчик, Литвин, Чеберко, Михайличенко — Чайковський, Сілас (Арвеладзе, 73) — Караваєв, Луньов (Кабаєв, 46), Хомченовський (Ледньов, 69) — Будковський

Попередження: Ігнатенко — Сілас

УПЛ

Напередодні Арсенал-Київ вилетів з українскьої Прем'єр-ліги, а львівські Карпати та одеський Чорноморець зіграють у перехідних матчах за збереження прописки з луцькою Волинню та Колосом із Ковалівки відповідно.