Український квартет скрипальок зіграв гімн Ліги чемпіонів у Мадриді
Український квартет Asturia виступив на фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся 1 червня в іспанському Мадриді.
Відповідне відео виклала на своїй сторінці віолончелістка Мирослава Цибка. Разом з нею в квартеті грають Віра Валієва (скрипка), Катерина Головко (скрипка), Олена Москаленко (альт).
«Захопливий і неймовірний момент!» — написала Мирослава.
Нагадаємо, у ніч на 2 червня Ліверпуль переміг у фіналі Ліги чемпіонів в Мадриді лондонський Тоттенхем з рахунком 2:0 і став переможцем турніру.
Після цього фанати Ліверпуля заповнили вулиці. Вони співали і танцювали, кричали і веселилися. Не обійшлося і без гори випивки і сміття, що також можна було спостерігати минулого року і в Києві.