Молодіжна збірна України вперше за 10 років стала переможцем турніру Лобановського — відео

5 червня 2019, 21:58

Молодіжна збірна України U-21 вперше з 2009 року стала переможцем міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського.

У фіналі збірна України обіграла Ізраїл з рахунком 1:0, з 37-ї хвилини матчу граючи у меншості. Козак підвів команду, відмахнувшись від суперника, за що отримав червону картку.

Другий тайм розпочався з атак ізраїльтян, але українці втримали навалу, а на 69-й хвилині піймали суперника на контратаці. Топалов асистував на Мудрика, який обіграв голкіпера і відправив м’яч у сітку.

Збірна України довела матч до перемоги і виграла турнір пам’яті Лобановського вперше за 10 років.

Бронзу завоювала збірна Болгарії, яка у матчі за 3-е місце в сері пенальті обіграла команду Кіпру (0:0, 5:4 по пенальті).

Україна U-21 — Ізраїль U-21 — 1:0

Гол: Мудрик 69

Україна: Білик, Мілованов, Бабогло, Чеберко, Лебеденко (Стецьков, 60), Козак, Білошевський, Алібеков (Биков, 46), Смирний (Мудрик, 60), Топалов (Лєднєв, 88), Кожушко (Луньов, 65)

Ізраїль: Охайон, Шломо (Леві, 63), Броун (Ашкеназі, 72), Барібо, Гурфінкель, Йосеффі (Даса, 63), Арад (Гроппер, 85), Савір (Лакао, 46), Халайла (Голан, 85), Кохен Гертель (Кохен, 63), Альтман (Карзев, 46)

Попередження: Броун

Вилучення: Козак, 37