Визначилися останні учасники наступного сезону в українській Прем'єр-лізі

8 червня 2019, 22:10

Колос із Ковалівки і львівські Карпати вибороли місце в українській Прем'єр-лізі на наступний сезон.

Після виїзної нульової нічиєї Колос із Ковалівки вдома переміг одеський Чорноморець 2:0 і завоював путівку в Прем'єр-лігу. Колос міг відкривати рахунок ще у першому таймі, однак Лисенко не реалізував пенальті. У другому таймі господарі знову отримали право на 11-метровий удар, який цього разу реалізував Гавриш.

Уже через сім хвилин арбітр втретє у матчі призначив пенальті у ворота Чорноморця. На 63-й хвилині Гавриш знов переграв голкіпера і оформив дубль.

Таким чином, Колос вперше у своїй історії вийшов у вищий український дивізіон. Чорноморець вилетів у Першу лігу після восьми поспіль проведених сезонів в українській Прем'єр-лізі.

У ще одному матчі плей-офф Карпати перемогли Волинь з рахунком 3:1. Наприкінці матчу на поле вибігли вболівальники, після чого арбітр зупинив гру, а згодом продовжив, аби завершит матч.

Таким чином, Карпати зберегли прописку в УПЛ.

Колос (Ковалівка) — Чорноморець (Одеса) — 2:0
Голи: Гавриш, 57 (пен.), 63 (пен.)
Нереалізований пенальті: Лисенко, 18 (Колос)

Волинь — Карпати — 1:3
Голи: Кожанов, 41 — Кльоц, 37, Понде, 82 (з пенальті), Мірошниченко (95)

У перших двох матчах раунду плей-офф були зафіксовані нульові нічиї.